Jacek Sikora – Vitberg, właściciel

Jako firma jesteśmy na rynku już 26 lat, mamy miliony sprzedanych produktów, sieć franczyzową w całej Polsce, pracownie dydaktyczno naukowe na uczelniach wyższych. Przez moją firmę przewinęło się tysiące osób, dlatego wiem o czym mówię i mówię to z pełną świadomością – polecam Janka każdej organizacji, która szuka progresywnego i wszechstronnego menedżera marketingu.

Anna Migacz – Lesińska CARGO by OWEE / Mnishkha / OWEE

Poznaliśmy się z Jankiem przy pracy nad dużymi kampaniami społecznymi, gdzie pełnił rolę stratega. Następnie mieliśmy okazję pracować przy projektach komercyjnych dla moich marek (Cargo, Mnishkha). W obydwu sytuacjach Janek wykazywał się dużym zaangażowaniem, zrozumieniem potrzeb konsumenta i dużą wiedzą na temat aktualnych trendów marketingowych. Polecam go jako specjalistę i osobę która będzie chciała zrozumieć twoje wyzwania i zaangażuje się w projekt w 110%.

Wojciech Staniewski – Studio2x2 Owner

Janek to wszechstronny specjalista od marketingu ze strategicznym zapleczem i lekkim piórem. Swoją wiedzę i różnorodne umiejętności przekłada na kreatywne i skuteczne rozwiązania komunikacji marki. Godny polecenia jako członek zespołu i niezależny konsultant.

Tomasz Szulkowski – COO [m]spark by Knowledge Hub

Janek jest wszechstronnym specjalistą o szerokiej perspektywie marketingowej. Ma wiedzę i doświadczenie z zakresu tworzenia marki, planowania komunikacji jak i praktycznych działań digitalowych. Jeżeli szukasz pomysłu na dalsze działania dla swojej marki albo startujesz z nią od zera, to z pewnością warto zasięgnąć jego porady.

Barbara Tomczak

Trzeba przyznać, że początkowo praca nie była łatwa. Setki pytań, godziny rozmów. Zastanawiałam się po co to wszystko, W pewnym momencie wszystko zaczęło jednak układać w całość i zyskałam zupełnie nową perspektywę biznesu.

Marcin Lodziński

Janek zawsze dowozi umówiony efekt końcowy na czas. Kiedy nie mamy zasobów do zrobienia oferty in-house, zdaję się na naszą współpracę i wiem że nigdy mnie nie zawiedzie.