UPC Polska podnosi prędkość internetu do 1 Gb/s. Nowa kampania UPC.

Rusza nowa oferta i kampania UPC. Warszawa będzie pierwszym w Polsce z światłowodowym internetem o prędkości 1Gb/s i drugim w europejskiej sieci Liberty Global (właściciela UPC Polska), obok niemieckiego Bochum.

kampania UPC

Kampania UPC i nowa oferta

Wprowadzenie prędkości 1 Gb/s rozpoczyna erę gigabitową w Polsce i potwierdza naszą pozycję lidera w zakresie internetu oraz telewizyjnej rozrywki. Uruchomienie przełomowej prędkości gigabitowej, które jest rezultatem wielomilionowych inwestycji w rozwój światłowodowej technologii DOCSIS 3.1, pozwoli oferować klientom nowe możliwości w zakresie wirtualnej rozrywki, a także wesprze w rozwoju biznesu. Przełomowa prędkość 1Gb/s, uzupełniona o konsekwentne podnoszenie prędkości lojalnym klientom, a także bogatsze portfolio w zakresie prędkości internetowych oraz rozrywki telewizyjnej, jest dowodem na to, że zespół UPC Polska chce wprowadzać innowacje i stale zwiększać satysfakcję klientów.

Nowy modem od UPC

Oprócz nowej oferty, użytkownicy UPC Polska zyskują także możliwość zamówienia nowego modemu — Giga Connect Box, wyposażonego w Smart Wi-Fi. Pozwala on w inteligentny sposób zarządzać siecią bezprzewodową, dbając m.in. o inteligentny podział łącza między wszystkimi podłączonymi do niego urządzeniami.

 

Więcej: https://www.upc.pl/internet/