Vitberg w programie Kryptonim Szef

W zeszłym roku Podjęliśmy odważną decyzję aby wziąć udział w programie Fokus TV “Kryptonim Szef”. Efekty można zobaczyć online już teraz, a my cały czas analizujemy wnioski z niego płynące.

Kryptonim Szef w Vitbergu

Czego nauczył nas ten program i czym chcielibyśmy się podzielić?

📺 często nie dostrzegamy potencjału jaki drzemie w każdym pracowniku

📺 rozwiązanie problemów/barier pracowników jest często na wyciągniecie ręki, tylko szukamy nie tam gdzie trzeba (albo co gorsza – wcale nie szukamy)

📺 wiemy, że w obliczu kryzysu możemy na siebie liczyć – co ciekawe musieliśmy zobaczyć program telewizyjny o nas, aby się o tym przekonać.

Zwiastun programu:

Co byśmy zmienili?

Z perspektywy marketingowej/promocji marki Vitberg na pewno zabrakło pokazania technologicznej części firmy – badań, prototypów, produktów medycznych. Nie został pokazany dział elektroniki czy badawczo rozwojowy w pełnej krasie.

Wynika to na pewno z wyboru pracowników do programu – żaden z nich nie jest pracownikiem ww. działów. Nie ingerowaliśmy w dobór osób czy scenariusz, i obraz firmy jest pewno wizją reżysera, która w pewnych punktach zbiega się z naszą a w innych nie.

Jeżeli zastanawiasz się nad wzięciem udziału swojej firmy na pewno warto odpowiednio zbriefować produkcję, bo spojrzenie z boku ma też swoje wady 🙂

Czy warto brać udział w Kryptonim Szef?

Tak, warto.

  • Cały czas napływają Perspektywa “z boku” jest niezwykle cenna.
  • Cały czas napływają do nas pozytywne sygnały z otoczenia
  • Otrzymaliśmy górę CV bezpośrednio po programie

Cały odcinek programu, do obejrzenia bezpłatnie: link

  • Świetny odcinek. Trochę współczuję a trochę zazdroszczę pracy dla takiej firmy.

  • Jacek stwierdził, że jest zbyt charakterystyczny i może zostać zdemaskowany. Dobrota(?) okazała się nijaka i świetnie nadała się do zagrania roli szeregowego pracownika. Podziękuj Dobrota Jackowi za komplement, he he he!

  • Bardzo fajna firma, widać duże braki w zarzadządzaniu. Ludzie chcą dobrze a wychodzi nie zawsze dobrze – to zazwyczaj kwestia kierownictwa. Ale klimat, motywacja ludzi zdecydowanie na +

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *